قالیشویی-قالی مبل موکت تشک شویی شیراز : 38319200-071 : تلفن قالیشویی - روش صحیح شستشوی مبلمان پارچه ای

شعبه های پیشنهادی ما در سطح شیراز جهت رفاه حال همشهریان عزیز

روش صحیح شستشوی مبلمان پارچه ای

روش صحیح شستشوی مبلمان پارچه ای

به دلیل اینکه امکان شستشوی مبلمان پارچه ای مانند فرش ها وجود ندارد، تنها راه شستشوی آنها، شستشو با شامپو فرش است. برای این کار کافی است مقداری شامپو فرش را در کمی آب ریخته و خوب هم بزنید تا کف کند. سپس با یک پارچه نرم آغشته به کف این محلول، به آرامی روی مبلمان کشیده و آنها را تمیز کنید. دقت کنید که در ابتدا این کار را روی قسمت کوچکی از مبل انجام دهید و در صورتیکه پارچه مبل رنگ نداد، عمل شستشو با کف شامپو را ادامه دهید. دقت کنید که پارچه شما نباید خیس باشد مبادا آب به درون پارچه و اسفنج داخل مبلمان نفوذ کند.

بعد از اتمام کار با کف شامپو فرش، توصیه می کنیم جهت هرچه سریعتر خشک شدن مبلمان یک پنکه روشن روبروی آنها قرار دهید تا زودتر خشک شوند و مانع از بو گرفتگی مبلمان شود. زیرا در شستشو با شامپو فرش، امکان آب کشی مبل وجود ندارد پس مواظب باشید که آب به درون پارچه و اسفنج مبل نفوذ نکند.

لازم به ذکر است که مبل شویی پامچال آماده ارائه خدماتی مانند مبل شویی و شستشوی فرش در سراسر شیراز می باشد. مبل شویی با دستگاه های مخصوص انجام می شود و پس از خشک کردن کامل، به مشتری تحویل داده می شود. با توجه به اوضاع نابسامان اقتصادی و قیمت های بالای خرید لوازم جدید، استفاده از خدمات قالیشویی و مبلشویی پامچال تصمیمی بسیار هوشمندانه خواهد بود.

در صورت تمایل میتوانید مطلب : ( شستشوی مبل پارچه ای با شوینده خشک ) را نیز مطالعه کنید.

تلفن کارخانه قالیشویی پامچال در شیراز


نظرات

نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات